| 30 Mars 2015 |

Kanceri oral dhe pėrdorimi i gargarave me bazė alkoolike, njė studim tregon risqet

Shėndeti oral, kurat dentare dhe rreziku i kancerit tė traktit tė sipėrm aerodigjestiv: janė kėto pikat e hetuara nė njė studim multicentrik evropian, nė tė cilin morėn pjesė edhe studiues italianė tė Laboratorit tė Shėndetit Publik nė Padova dhe Departamentit tė Shkencave Mjekėsore nė Universitet

<<<24 di 24
 
LOGIN


© LIFE SHPK   |   NIPT L41629010D