| 6 Prill 2015 |

LIGJI PĖR URDHRIN E STOMATOLOGUT NĖ REPUBLIKĖN E SHQIPĖRISĖ

Urdhri i Stomatologut nė Republikėn e Shqipėrisė ėshtė ent publik, jobuxhetor, i cili pėrfaqėson interesat e pėrbashkėt tė profesionistėve, stomatologė dhe ndihmėsstomatologė, si dhe rregullon marrėdhėniet ndėrmjet tyre nė funksion tė publikut.

| 2 Prill 2015 |

Dentistėt dhe studiot e asociuara: kėshillat e njė konsuleti

Nėse bashkimi bėn fuqinė, pėr dentistin qė tė punojė me kolegė tė tjerė mund tė jetė njė zgjidhje shumė e mirė pėr t’i ofruar pacientėve tė tij shėrbime mė specifike, teknologjitė mė moderne diagnostikuese dhe terapeutike, pėrveē se tė pėrzgjedh kostot dhe personelin.
 
LOGIN


© LIFE SHPK   |   NIPT L41629010D