Vendos njoftimin tėnd


KUJDES: Pėr tė patur akses ėshtė e nevojshme regjistrimi nė Medikey
Hyr nė Medikey

bėhu pjesė e komunitetit mė tė madh shqiptar
Regjistrohu tani nė Medikey


OFROJ | Bashkėpunim

| 14 Shkurt 2020 |

Durres, ofroj vend pune Asistente Dentare

Klinika jone dentare ofron pune ne pozicionin e Asistences Dentare!Orari me kohe te plote.Te interesuarit te kontaktojne ne nr. telCel. : 0695666561

LEXOJE TĖ GJITHĖ

OFROJ | Bashkėpunim

| 29 Janar 2020 |

Tirane, ofroj vend pune Stomatologe

Ofrohet vend pune per mjeke stomatologe me apo pa eksperience pune.Cel. : 0693444854

LEXOJE TĖ GJITHĖ

KĖRKOJ | Bashkėpunim

| 16 Dhjetor 2019 |

Tirane, kerkohet Dentist(e)

Klinika dentare 'Shabanllari Dental' kerkon te punesoje asistente dentare(F) dhe mjeke stomatologe ne kliniken ne Kamez me kohe te plote. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit 0682006525. Faleminderit!Cel. : 0682006525

LEXOJE TĖ GJITHĖ

KĖRKOJ | Bashkėpunim

| 11 Dhjetor 2019 |

Kerkohet mjeke stomatologe e sapo diplomuar pa licence

Kerkohet mjeke stomatologe e sapo diplomuar pa licence.Per me shume info kontaktoni ne numrin e telefonit: 0696881243.

LEXOJE TĖ GJITHĖ

OFROJ | Bashkėpunim

| 21 Nėntor 2019 |

Fier, ofroj vend pune Stomatolog

Ofrohet vend pune per nje mjek/e stomatolog/e qe ka eksperience pune.Te interesuarit te kontaktojne ne nr. e tel.Cel. : 0695265372

LEXOJE TĖ GJITHĖ

OFROJ | Studio

| 14 Nėntor 2019 |

Shitet biznesi Klinike Dentare ne gjendje pune tek Rr.Barrikadave

Shitet biznesi Klinike Dentare ne gjendje pune tek Rr.Barrikadave, 50m nga Aleanca Franceze/Ish kinema 17 nentori.Ambienti ka siperfaqe te brendshme prej 50m2 me 1 dhome pune, 1 dhome pritje, dhome sterilizimi te vecante, tualet, ballkon me siperfaqe 20m2.Klinika ka 2 poltrona, 2 kompresore, autoklave e klasit B, plastifikues, distilues uji, 2 kondicionere(inverter), tv, pc. Klinika eshte ne kat te dyte, buze rruges se Barrikadave.Eshte ne gjendje pune prej me shume se 5 vitesh. Shitet me te gj .....

LEXOJE TĖ GJITHĖ

KĖRKOJ | Bashkėpunim

| 13 Nėntor 2019 |

Asistente dentare

Kėrkojmė njė studente tė stomatologjisė pėr asistente dentare.Aplikoni me njė CV tuajen tek info@ketident.comShkruani edhe numrin e celularit nė email dhe prisni telefonatėn tonė!Klinika Dentare KETIDENThttp://www.ketident.com

LEXOJE TĖ GJITHĖ
1 di 2>>>
 
LOGIN


© LIFE SHPK   |   NIPT L41629010D