|

| 7 Maj 2015 |

Dr.Fejzi Keraj: Testimi i ricertifikimit do tė pėrfshijė vetėm fushėn klinike, jo gjithė literaturėn stomatologjike

Viti i kaluar dhe muajt nė vijim janė shoqėruar me zhvillime vendimtare pėr stomatologjinė nė vend. Sė pari ėshtė krijuar Urdhri i Stomatologut me funksionin e entit rregullator nė mbrojtje tė tė drejtave e detyrimeve tė profesionistėve.

<<<4 di 4
 
LOGIN


© LIFE SHPK   |   NIPT L41629010D