|

| 12 Maj 2015 |

Pas verifikimit tė ankimimeve, QKEV nxjerr listėn pėrfundimtare tė profesionistėve me kredite tė plotėsuara

Nga 1 deri nė 10 maj 2015, Qendra Kombėtare e Edukimit nė Vazhdim verifikoi ankimimet e 705 stomatologėve, farmacistėve dhe mjekėve qė pretendojnė se e kanė plotėsuar numrin e detyrueshėm tė krediteve apo qė kanė marrė mė shumė se zero kredite.


|

| 12 Maj 2015 |

Urdhri i Stomatologut, Dr.Nikollė Deda: Sė shpejti nis ricertifikimi i mjekėve stomatologė dhe ndihmės-stomatologėve

Nė njė intervistė pėr Dentist33.al, presidenti i Urdhrit tė Stomatologut deklaron se aktualisht numėrohen 2.800 stomatologė tė certifikuar dhe 1000 tė tjerė tė pacertifikuar. “Ne jemi duke pritur tė na jepet buxheti,- deklaron Deda


|

| 5 Maj 2015 |

Zgjidhet nė krye tė Urdhrit tė Stomatologėve Dr. Nikoll Deda

Pėr herė tė parė stomatologėt do tė kenė Urdhėr mė vete, i cili do t’i pėrfaqėsojė ata nė mbrojtje tė interesave tė tyre, si dhe do tė rregullojė marrėdhėniet ndėrmjet tyre nė shėrbim tė publikut.


|

| 4 Maj 2015 |

Ja se ē'duhet tė dini pėr provimin e ricertifikimit

Qendra Kombėtare e Edukimit nė Vazhdim ka publikuar njė material sqarues pėr organizimin e provimit tė ricertifikimit, bazuar nė vendimin e Bordit tė Ricertifikimit dhe Akreditimit


|

| 4 Maj 2015 |

705 profesionistė kanė dorėzuar ankimimet nė QKEV pėr mosnjohjen e krediteve

Janė plot 705 farmacistė, mjekė dhe stomatologė qė kanė depozituar ankimimet e tyre pranė Qendrės Kombėtare tė Edukimit nė Vazhdim pėr rishikimin e numrit tė krediteve

| 2 Prill 2015 |

Ekonomia amerikane investon nė stomatologjinė italiane. Fondi amerikan gati pėr tė blerė "DentalPro"

Nėse shumė dentistė italianė konsiderojnė se profesioni i tyre ėshtė nė gjėndje krize, tregu financiar ndėrkohė duket se mendon ndryshe.
<<<87 di 87
 
LOGIN


© LIFE SHPK   |   NIPT L41629010D