Vetėm dhjetė ditė pėr tė pasur njė buzėqeshje mė tė bukur

Higjiena dhe Parandalimi | 26 Tetor 2020 |

Vetėm dhjetė ditė pėr tė pasur njė buzėqeshje mė tė bukur

Trajtimi zbardhues me Daring White. Rezultati pas 10 ditėsht trajtimi, rasti klinik real

Nga Carlotta Becciani


Strishat zbardhuese Daring White™ janė tė lehta pėr t'u pėrdorur, tė rehatshme dhe praktikisht tė padukshme, aq sa nuk vihen re as kur bashkėbisedon me dikė.
Ato japin njė ndjesi tė kėndshme freskie, por mbi tė gjitha nuk kanė nevojė pėr seanca tė zgjatura zbardhimi profesional dhe as pėr maskerina tė personalizuara.

Njė revolucion i vėrtetė nė botėn e zbardhimit tė dhėmbėve!
Strishat e reja pėr zbardhimin profesional tė dhėmbėve Daring White™ bazohen nė njė formulim tė sigurt me peroksid karbamide 15% pėr tė siguruar rezultate fantastike pėrballė njė ndjeshmėrie minimale, nė njė format tė thjeshtė dhe tė rehatshėm qė pėrdoret nė shtėpi dhe e bėn tė panevojshėm pėrdorimin e maskerinave tė personalizuara.
Falė kėtyre strishave, stomatologėt mund tė ofrojnė njė trajtim praktik nė njė seancė tė vetme dhe pacientėt do i shohin rezultatet qė pas trajtimit tė parė.
Trajtimi konsiston nė aplikimin e dy strishave zbardhuese, njė pėr ēdo harkadė pėr rreth 2 orė nė ditė. Brenda paketimit gjenden strishat pėr 10 ditėt e trajtimit.


Pasi janė aplikuar strishat e para, me ndihmėn e stomatologut, pacienti mund ta vazhdojė trajtimin vetė nė shtėpi nė ditėt pasuese.
Pacientėt qė i kanė provuar kanė referuar karakteristika pozitive si fakti qė nuk kanė pasur shqetėsime me ndjeshmėrinė dentare (pėrqindja e peroksidit tė karbamidit nė fakt ėshtė 15%), fakti qė mund tė bisedojnė pa ndryshuar fonacionin dhe pa u vėnė re nga bashkėbiseduesi.
Pėrdoruesit kanė referuar edhe qė nuk kanė vėnė re shtim tė salivacionit. Trajtimi mund tė jetė i personalizuar dhe i pėrshtatur sipas moshės, nevojave personale estetike, zakoneve ushqimore, duhanpirjes dhe karakteristikave specifike tė smaltit tė pacientit me 5 ditė trajtimi integrativ falė paketimit komod.

Fig. 1 Rasti fillestar

Fig. 2 Zbulimi i ngjyrės

Fig. 3 Krahasimi me shkallėn e ngjyrės

Fig. 4 Aplikimi i strishave zbardhuese

Fig. 5 Rasti i pėrfunduar

Fig. 6 Tonaliteti pas trajtimit


Me ndihmėn e pakushtėzuar tė Garrison Dental.

Pėrktheu: Valbona SpahiaPėr tė votuar duhet tė vendosni kredencialet tuaja nė Medikey
Nuk ėshtė interesantPak interesantInteresantShumė interesantEkstremisht interesant
Interesant ( 10 votim / mesatar 3 )
LOGIN


© LIFE SHPK   |   NIPT L41629010D