KĖRKOJ | Bashkėpunim

| 16 Dhjetor 2019 |

Tirane, kerkohet Dentist(e)


Klinika dentare 'Shabanllari Dental' kerkon te punesoje asistente dentare(F) dhe mjeke stomatologe ne kliniken ne Kamez me kohe te plote. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit 0682006525. Faleminderit!

Cel. : 0682006525


Vendos njoftimin tėnd


KUJDES: Pėr tė patur akses ėshtė e nevojshme regjistrimi nė Medikey
Hyr nė Medikey

bėhu pjesė e komunitetit mė tė madh shqiptar
Regjistrohu tani nė Medikey

Pėr tė votuar duhet tė vendosni kredencialet tuaja nė Medikey
Nuk ėshtė interesantPak interesantInteresantShumė interesantEkstremisht interesant
Interesant ( 43 votim / mesatar 3 )
LOGIN


© LIFE SHPK   |   NIPT L41629010D